Już jutro start Poznań Motor Show 2023 – zobacz motoryzację w najlepszym wydaniu

Poznań Motor Show to najważniejsze wydarzenie motoryzacyjne w tej części Europy, które od wielu lat dostarcza niezapomnianych emocji dziesiątkom tysięcy zwiedzających. Tegoroczna odsłona zapowiada się szczególnie ekscytująco.

Wydarzenie jest bez wątpienia odpowiedzią na potrzeby zmieniającego się świata, łącząc prezentacje targowych nowości z emocjami, jakich dostarcza bezpośredni kontakt z motoryzacją.

Uczestnicy targów mogą zwiedzić aż 6 stref tematycznych – samochodową, motocyklową, super-cars, e-mobility, caravaningową oraz detailingu. Nie zabraknie również akcentów związanych z retro-motoryzacja oraz konkursów i projektów edukacyjnych, adresowanych do młodych adeptów mechaniki. Wyjątkową ekspozycję, zlokalizowaną w 9 pawilonach stworzy łącznie ponad 100 marek i wystawców, wśród których znajdą się przedstawiciele wiodących i najbardziej rozpoznawalnych marek motoryzacyjnych. Bogatą ekspozycję uzupełnią liczne wydarzenia towarzyszące – pokazy motocyklowego stuntu i driftu, prelekcje, konkursy i spotkania z gwiazdami.

Tegoroczna edycja Poznań Motor Show potrwa cztery dni, od 30 marca do 2 kwietnia 2023 roku i odbędzie się tradycyjnie na Międzynarodowych Targach Poznańskich. Obowiązkowy punkt w kalendarzu każdego miłośnika motoryzacji.