Webinar_Jesteśmy na ostatniej prostej, która ciągle się wydłuża - KSeF w pigułce_19/03/2024

Zapraszamy Państwa do uczestnictwa w bezpłatnym webinarze z cyklu "Prawo i podatki w automotive" organizowanym we współpracy z Sendero Tax & Legal pt. "Jesteśmy na ostatniej prostej, która ciągle się wydłuża - KSeF w pigułce."
Obowiązek stosowania KSeF został niedawno odsunięty w czasie – na razie nie wiadomo, na jak długo. Jedno jest pewne – w nieodległej przyszłości nowy standard fakturowania wejdzie w życie. Przedsiębiorcy mają zatem więcej czasu, aby przygotować się do kolejnej rewolucyjnej zmiany w sprawozdawczości VAT. W trakcie webinaru Eksperci prostym językiem opowiedzą m.in. czym jest KSeF i faktury ustrukturyzowane , kogo obejmą zmiany, jakie dane trzeba prezentować na nowych e-Fakturach oraz jak skutecznie wdrożyć KSeF . Wyjaśnią także co obecnie dzieje się w temacie KSeF i kiedy obowiązek jego stosowania ostatecznie wejdzie życie. TERMIN webinaru 19/03/2024
REJESTRACJA: https://sendero.clickmeeting.com/jestesmy-na-ostatniej-prostej-ktora-ciagle-sie-wydluza-ksef-w-pigulce/register?_gl=1*1wxg67j*_ga*MTQ3OTU2NDY1Ny4xNjQ2MDQ4NzM1*_ga_K7H94QHX99*MTcxMDE1MjM1Ni4xNDMuMS4xNzEwMTUyNDkxLjU3LjAuMA..

« Powrót do listy aktualnosci