2021.06.28-29_Polish – Canadian Automotive Conference: Innovations and Supply Chains

POLSKO-KANADYJSKA KONFERENCJA MOTORYZACYJNA
INNOWACJE I ŁAŃCUCHY DOSTAW
28-29 czerwca 2021 r.
LIVE STREAM!

Szanowni Państwo,
 
Polski Związek Przemysłu Motoryzacyjnego  wspólnie z Polska Agencja Inwestycji i Handlu (PAIH), Canada Trade Commisioner Service oraz Automotive Parts Manufacturer’s Association (APMA) mają zaszczyt zaprosić do uczestnictwa w konferencji motoryzacyjnej:
Polish – Canadian Automotive Conference: Innovations and Supply Chains” , która odbędzie się w dniach 28-29 czerwca 2021 r.

Po raz pierwszy udało nam się połączyć branżę motoryzacyjną z Polski i Kanady na platformie cyfrowej oraz zaproponować Państwu ciekawe przemówienia oraz panele dyskusyjne, w których wezmą udział reprezentanci firm produkujących najnowocześniejsze technologie motoryzacyjne. W trakcie trwania paneli zarejestrowani uczestnicy będą mieli możliwość zadawania pytań on-line. Przez 2 dni przedstawiciele firm, środowisk akademickich i organizacji motoryzacyjnych z Polski i Kanady podzielą się swoją wiedzą i punktem widzenia na tematy, które dziś stały się istotnymi tematami w motoryzacji i na rynku: Mobilność jutra/nowa mobilność, przemiany technologiczne i cyfrowe w przedsiębiorstwach, nowe trendy i kierunki rozwoju technologii, łańcuchy dostaw dla nowych technologii, zielone technologie, akumulatory samochodowe, paliwa alternatywne i wiele innych. To zdecydowanie miejsce dla każdego profesjonalisty motoryzacyjnego i świetna okazja do poznania innowacji, trendów branżowych oraz wymiany doświadczeń z producentami OEM, dostawcami i partnerami motoryzacyjnymi w Polsce i Kanadzie. Po zakończeniu wydarzenia organizatorzy ułatwią bezpośrednie kontakty między firmami polskimi i kanadyjskimi. Rejestracja na to wydarzenie jest bezpłatna.
Wydarzenie odbywa się w języku angielskim.
Link do strony wydarzenia i rejestracji:
https://lnkd.in/eMkiyqt

Metoda sortowania: