PZPM i Ogólnopolskie Mistrzostwa Mechaników łączą siły dla młodych

Zasilenie rynku pracy wszechstronnie wykształconymi mechanikami pojazdów samochodowych – to wspólny cel Polskiego Związku Przemysłu Motoryzacyjnego i organizatorów X Ogólnopolskich Mistrzostw Mechaników.

Metoda sortowania:

PZPM i Ogólnopolskie Mistrzostwa Mechaników łączą siły dla młodych

Rejestracja uczestników X Ogólnopolskich Mistrzostw Mechaników rozpoczęła się w marcu, a do eliminacji zaplanowanych na czerwiec pozostało już niewiele czasu. Organizatorzy Mistrzostw, ich partnerzy i uczestnicy zwierają więc szyki, by przygotować się na ten niezwykle ważny moment.
https://www.motofaktor.pl/pzpm-i-ogolnopolskie-mistrzostwa-mechanikow-lacza-sily-dla-mlodych/
Link do nagrania: https://youtu.be/kL3noQKtbXY

Czytaj więcej »

Informacja prasowa dot. Mistrzostw Młodych Mechaników

Tegoroczna edycja wydarzenia to potężna dawka merytorycznej wiedzy, nowych możliwości i korzyści dzięki współpracy z nowymi partnerami. Rejestracja i udział w X Ogólnopolskich Mistrzostwach Mechaników są bezpłatne.
Motoryzacja to Twoje hobby, wiążesz swoją przyszłość z rynkiem motoryzacyjnym, chcesz pogłębić swoją wiedzę, poznać profesjonalistów z branży, podobnych sobie pasjonatów, uczyć się a przy tym dobrze bawić i odnieść sukces na rynku pracy? Nie czekaj! Już teraz zgłoś swój udział do X Ogólnopolskich Mistrzostw Mechaników.
To już ostatni moment na zgłoszenie udziału w X Ogólnopolskich Mistrzostwach Mechaników. Tegoroczna edycja wydarzenia będzie wyjątkowa. Do Ogólnopolskich Mistrzostw Mechaników dołączyli nowi partnerzy. A to oznacza wiele nowości przygotowanych specjalnie dla Was! Co nowego czeka Was podczas tegorocznej edycji?
Ogólnopolskie Mistrzostwa Mechaników odbędą się w sześciu kategoriach:

  • Młody Mechanik
  • Młody Mechanik Maszyn Rolniczych
  • Elektromobilni
  • Młody Lakiernik
  • Mechanik Zawodowy
  • Młody Mechanik Pojazdów Ciężarowych – kategoria pojawia się na Mistrzostwach po raz pierwszy

Więcej w pliku poniżej>>