Aktualności

Rejestracje przyczep i naczep oraz ciągników rolniczych w styczniu 2018r.

Zapraszamy do zapoznania się z opracowaniem nt. pierwszych rejestracji przyczep, naczep oraz ciągników rolniczych w Polsce w styczniu 2018 roku , które zespół PZPM przygotował na podstawie danych z Centralnej Ewidencji Pojazdów

Aby zapoznać się z informacją prasową i zestawieniami kliknij tutaj »

Rejestracje jednośladów STYCZEŃ 2018 roku.

Nowe jednoślady STYCZEŃ: -27,9%, w tym motocykle -6,9% i motorowery -44,3%

W dziale Rynek motoryzacyjny przedstawiamy bieżące zestawienia o rejestracjach nowych motocykli i motorowerów w okresie STYCZEŃ-STYCZEŃ 2018 roku, które zespół PZPM przygotował na podstawie danych z Centralnej Ewidencji Pojazdów.

Aby zapoznać się z informacją prasową i zestawieniami prosimy przejść do działu Rynek motoryzacyjny. Kliknij tutaj »

Rejestracje pojazdów użytkowych pow. 3,5t, w tym samochodów ciężarowych i autobusów - STYCZEŃ 2018 r.

Nowe pojazdy: styczeń +26,1%

W dziale Rynek Motoryzacyjny nowe analizy o pierwszych rejestracjach w STYCZNIU 2018 roku samochodów ciężarowych i autobusów o DMC powyżej 3,5t  oraz dane o samochodach dostawczych do 3,5t. Raporty przygotowano na podstawie danych z Centralnej Ewidencji Pojazdów. Kliknij tutaj »

Najnowsze dane o rejestracjach samochodów osobowych i dostawczych o DMC do 3,5t - I 2018r.

Rejestracje styczeń +21,7%

W dziale Rynek motoryzacyjny przedstawiamy wstępne zestawienia o rejestracjach nowych samochodów osobowych i dostawczych o DMC do 3,5t. Analizy przygotował zespół PZPM na podstawie danych z Centralnej Ewidencji Pojazdów. Po więcej kliknij tutaj »

Rejestracje autobusów GRUDZIEŃ 2017r.

Nowe autobusy STYCZEŃ - GRUDZIEŃ 2017: +15,6%

Zapraszamy do zapoznania się z opracowaniem nt. pierwszych rejestracji autobusów nowych i używanych w Polsce w grudniu  2017 roku . Analizę przygotował na podstawie Centralnej Ewidencji Pojazdów, zespół PZPM we współpracy z firmą JMK - analizy rynku autobusów.

Aby zapoznać się z informacją prasową i zestawieniami kliknij tutaj »