Aktualności

Rejestracje pojazdów użytkowych pow. 3,5t, w tym samochodów ciężarowych i autobusów - LISTOPAD 2018 r.

Nowe pojazdy: listopad -1,1%; styczeń - listopad: +13,0%

W dziale Rynek Motoryzacyjny nowe analizy o pierwszych rejestracjach w PAŹDZIERNIKU 2018 roku samochodów ciężarowych i autobusów o DMC powyżej 3,5t  oraz dane o samochodach dostawczych do 3,5t. Raporty przygotowano na podstawie danych z Centralnej Ewidencji Pojazdów. Kliknij tutaj »

Najnowsze dane o rejestracjach samochodów osobowych i dostawczych o DMC do 3,5t - XI 2018r.

listopad +4,5%; styczeń - listopad: +11,2%

W dziale Rynek motoryzacyjny przedstawiamy wstępne zestawienia o rejestracjach nowych samochodów osobowych i dostawczych o DMC do 3,5t. Analizy przygotował zespół PZPM na podstawie danych z Centralnej Ewidencji Pojazdów. Po więcej kliknij tutaj »

Rejestracje autobusów PAŹDZIERNIK 2018r.

Nowe autobusy STYCZEŃ-PAŹDZIERNIK 2018: +29,5%

Zapraszamy do zapoznania się z opracowaniem nt. pierwszych rejestracji autobusów nowych i używanych w Polsce w październiku  2018 roku . Analizę przygotował na podstawie Centralnej Ewidencji Pojazdów, zespół PZPM we współpracy z firmą JMK - analizy rynku autobusów.

Aby zapoznać się z informacją prasową i zestawieniami kliknij tutaj »

Rejestracje przyczep i naczep oraz ciągników rolniczych w październiku 2018r.

Zapraszamy do zapoznania się z opracowaniem nt. pierwszych rejestracji przyczep, naczep oraz ciągników rolniczych w Polsce w październiku 2018 roku , które zespół PZPM przygotował na podstawie danych z Centralnej Ewidencji Pojazdów

Aby zapoznać się z informacją prasową i zestawieniami kliknij tutaj »